Študenti našej školy si 9.3.2015 preverili svoje schopnosti a prezentačné zručnosti v súťaži SOČ. Víťazi triednych kôl, ktorí postúpili do školského kola , predstavili svoje práce v 5 súťažných odboroch. Výsledky školského kola SOČ sú nasledovné: súťažný odbor 01 Veronika Mazúchová Mládež svojej obci 1. miesto súťažný odbor 08 Vanesa Musilová Wellness Santovka včera a dnes 1. miesto Martina Ružičková Mládež a poľovnícky turizmus 3. miesto súťažný odbor 12 Boris Cucor Digitálny odpaľovací pult 1. miesto súťažný odbor 14 Katarína Ludhová Moderná škola v kontexte tradičných remesiel a európskych projektov 1. miesto súťažný odbor 15 Štefánia Sipošová Preprava nadrozmerného nákladu 3. miesto Kitti Pásztorová Aplikácia nových trendov v marketingu 3. miesto Študenti, ktorí získali 1. Miesta, budú našu školu reprezentovať v krajskom kole SOČ, ktoré sa uskutoční 31.3.2015 v Nitre. Výhercom gratulujeme a želáme veľa šťastia v krajskom kole.
Ing. Jana Bakovková, koordinátorka SOČ 18.03.2015

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.