V rámci projektu JA Slovensko sa zúčastnili žiačky 3.B. Silvia Mazúchová, Patrícia Molnárová, Andrea Žigová, Dominika Šimoniková a Soňa Maňáková súťaže s názvom Innovation Camp dňa 17. 2. 2015 v hoteli NH GATE ONE v Bratislave. Táto celodenná súťaž je intenzívna skúsenosť pre študentov, ktorá stimuluje naše kreatívne a inovačné schopnosti. Pracovali sme na reálnej výzve, ktorá sa týkala zlepšenia života seniorov prostredníctvom moderných technológií v zmiešaných 5-členných tímoch. Našou úlohou bolo nájsť najlepšie riešenie na túto tému a prezentovať ho pred odbornou porotou. Neodmysliteľnou súčasťou boli odborní konzultanti a mentori – zamestnanci spoločnosti HP Slovakia. Soňa Maňáková pracovala v tíme, ktorý sa umiestnil na prvom mieste a členovia tímu získali tablety. Dominika Šimoniková pracovala v tíme, ktorý obsadil 3. miesto a získala klávesnicu značky HP. Táto súťaž bola pre nás veľkou skúsenosťou a motiváciou do ďalšieho štúdia, aby sme sa čo najlepšie uplatnili na pracovnom trhu.
Andrea Žigová PM, 3.B 23.02.2015

DOD v škole 13. - 14.12.2018