Dňa 25. januára 2015 sa konal v Športovej hale v Leviciach v poradí už piaty, jubilejný ročník podujatia „Objatie tónov . Tento benefičný koncert si za roky svojej existencie získal veľa priaznivcov nielen z radov klientov zariadení sociálnych služieb a iných občanov so zdravotným znevýhodnením, ale aj z verejnosti. OZ Milan Štefánik, OZ Ostrov a jeho sympatizantka Beáta Miškovičová totiž pozvali tak ako každý rok na benefíciu umelcov zvučných mien. Okrem Adama Ďuricu, Élán Tribute a levických UnLimited potešila očakávanými hitmi skupina Desmod. Tento rok sa však organizátori museli pripraviť na zvýšený záujem, pretože tradičné folklórne vystúpenie v tomto ročníku bolo zastúpené súborom Lúčnica. Dvadsať tanečných párov nielen oslnilo, ale aj „rozdupkalo“ športovú halu, pripraviť pódium preto bolo nesmierne náročné. Požiadavky na tanečnú plochu pre súbor Lúčnica, dvojnásobne väčšiu ako inokedy, organizátorom benefície pomohli splniť dobrovoľníci. Bez ich pomoci si totiž stavbu pódia nevieme ani predstaviť. Študenti SOŠ, Pod amfiteátrom 7, nám pomáhajú už od 3. ročníka benefičného koncertu, keď sa podujatie presťahovalo z DK Družba do športovej haly. Aj v tomto prípade platí, že najviac práce odvedú tí „ neviditeľní“. A my sme im veľmi zaviazaní, lebo pódium sa stavia pred koncertom v sobotu večer, v tomto prípade celú noc. Takže študenti prichádzajú ako prví dobrovoľníci a odchádzajú ako poslední v nedeľu v noci, keď sa pódium demontuje . A to sa ešte počas dňa podieľajú na príprave haly, nosia techniku a nástroje kapelám. Vďaka za ústretovosť patrí aj vedeniu školy a rodičom. Dokumentuje ju aj ďakovný list od organizátorov zaslaný škole v roku 2014.
PaedDr. Beáta Miškovičová 09.02.2015

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.