V dňoch 09.-11.01.2015 sa uskutočnilo záverečné stretnutie účastníkov vzdelávacieho cyklu, na ktorom sme vyhodnotili svoj malý projekt, pripravený pre všetkých študentov a pedagógov školy za účasti pozvaných hostí. Premietaním filmu režiséra Jara Vojteka DETI bolo našim zámerom dosiahnuť zmenu postojov, názorov a zvýšiť toleranciu voči životnej situácii spolužiakov. Následnou besedou v ICM za pomoci odborníkov spolužiaci spoločne hovorili k problematike vzťahov a rodiny. Malý projekt vnímame ako praktický prostriedok, cez ktorý sme si mohli vyskúšať v praxi zručnosti, ktoré sme sa naučili počas školení ako aj mnohé ďalšie. Ďakujeme za túto možnosť ako i ocenenie 2. miestom. Na záver vyjadrenia ostatných účastníkov vzdelávania k nášmu projektu: „ Skvelý, originálny, náučný námet, zaujímavé...“ „Všetko ste zvládli tak, ako bolo treba, podarilo sa Vám to“.
P. Zubaj, Ľ. Barboráš, M. Belfiová, M. Brachnová 26.01.2015

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.