Dňa 8. októbra 2013 sa študenti 4.B a 4.D triedy zúčastnili medzinárodného veľtrhu štúdia a kariéry AKADÉMIA & VAPAC v Bratislave, ktorý sa konal pod záštitou podpredsedu Európskej komisie Maroša Šefčoviča a ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR Dušana Čaploviča.

Prezentovali sa tu slovenské a zahraničné vysoké školy z Česka, Rakúska, Anglicka, ale aj zo zámoria. Konkrétne informácie o štúdiu s množstvom propagačných materiálov poskytovali zástupcovia jednotlivých inštitúcií, ale aj bežní študenti.

Veríme, že účasť na veľtrhu nám pomôže pri výbere tej správnej vysokej školy.
Mariana Výbochová 8.10.2013

DOD v škole 13. - 14.12.2018