Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola

Spoločnosť Slovak Telekom pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR zorganizovala dňa 11.12.2014 na pôde spoločnosti konferenciu – Telekom akadémiu pre pedagógov a zástupcov vybraných 11 stredných odborných škôl zo Slovenska so zameraním na IT a telekomunikácie. Našu školu zastupovali Ing. Sleziaková, zástupkyňa RŠ, Ing. Ferenc, učiteľ odborných predmetov, a Bc. Farkas, majster odbornej výchovy. Program konferencie bol vysoko odborný. Navštívili sme technologické pracoviská ako dátové a dohľadové centrum, laboratóriá, zúčastnili sa prednášok k najnovším trendom v technológiách a telekomunikačných službách s pridanou hodnotou. Dostali sme možnosť komunikovať s odborníkmi a tak získať najnovšie poznatky z danej oblasti s cieľom ďalej ich odovzdať žiakom školy. Sme hrdí, že spoločnosť Slovak Telekom ako najväčší slovenský multimediálny operátor s dlhoročnými skúsenosťami sa počnúc školským rokom 2014/15 stal partnerom našej školy.
Ing. Eva Sleziaková ZRŠ pre praktické vyučovanie 02.01.2015

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018
2. ročníky 20.06.2018