Dňa 15.12.2014 nám, prvákom, v rámci odborného výcviku predstavil pán Ing. Pavol Sidó svoju cestovnú agentúru (CA) Dekampo Levice, ktorej je spoluvlastníkom. Asi nie všetci viete, že CA sa líši od CK tým, že agentúra len sprostredkuje ponuku cestovných kancelárií a predáva ich produkty. CA Dekampo spolupracuje s viac ako 50 cestovnými kanceláriami, pre ktoré robí provízny predaj. Porozprával nám o zaujímavostiach práce v cestovnej agentúre – predaji zájazdov a pobytov, kalkulácii cien, komunikácii so zákazníkmi, reklamáciách, pracovných infocestách. Malým vianočným suvenírom sme sa poďakovali za jeho čas a užitočné informácie, ktoré nám poskytol.
Andrea Tóthová Pracovník marketingu, 1.B 25.12.2014

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.