V dňoch 9. a 10. decembra 2014 škola opäť otvorila svoje brány pre deviatakov zo ZŠ a ďalších pozvaných hostí v rámci tradičných Dní otvorených dverí. Návštevníkom sme predstavili naše študijné programy, mimovyučovacie a projektové aktivity školy. O spolupráci školy so zamestnávateľmi a možnom uplatnení absolventov informovali zástupcovia podnikov ZF Slovakia a.s., CA Dekampo Levice, Slovak Telekom. Potom si návštevníci prezreli priestory školy a podľa záujmu aj stanovištia jednotlivých odborov, ktoré pripravili naši študenti: MŠAV – odborný výcvik v servisoch a podniku ZF Slovakia a.s., model automobilu Fiat Elektromechanik (silnoprúd) – zabezpečovacie a kamerové systémy Komerčný pracovník v doprave – PC prezentácia a video o práci v odbore, súťaže Pracovník marketingu – video o živote markeťákov a zahraničnej stáži, programy v rámci JA SR: Podnikanie v CR, Aplikovaná ekonómia, výučba cudzích jazykov s kultúrnym programom, projektové úspechy školy, dekoratívna úprava obrúskov pri stolovaní, vystúpenie absolventa školy Technik informačných a telekomunikačných technológií Elektrotechnika v doprave a telekomunikáciách - história a súčasnosť spojovacej techniky, sieťovanie a využitie internetu, zapojenie TV Magio, video o praxi našich študentov v podniku Slovak Telekom. Veríme, že deviataci získali dostatok informácií pre správne rozhodnutie o ďalšom štúdiu .
Ing. Alena Krtíková koordinátor pre vzťahy s verejnosťou 25.12.2014

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.