1. projektové stretnutie v rámci nového projektu KA2 Strategické partnerstvá sa uskutočnilo v dňoch 30.11.-3.12.2014 v partnerskej škole v Paese v Taliansku. Stretnutia sa zúčastnili riaditelia a koordinátori projektu z 9 škôl z Portugalska, Španielska, Turecka, Slovinska, Maďarska, Talianska, Slovenska, Poľska. Cieľom stretnutia bolo naštartovať nový 3-ročný projekt, dohodnúť termíny nadnárodných stretnutí, diskutovať o projektových aktivitách a výsledkoch. Účastníci stretnutia absolvovali prijatie na radnici v Paese. V rámci kultúrnych aktivít sa uskutočnila celodenná exkurzia do Benátok. Ďalšie projektové stretnutie sa uskutoční v Španielsku v máji 2015.
Ing. Alena Krtíková projektový manažér 25.12.2014

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.