Dňa 6. 11. 2014 sa SOŠ, Pod amfiteátrom 7, prvýkrát v histórii odboru technik informačných a telekomunikačných technológií zapojila do stredoškolskej súťaže Zenit v programovaní a webdizajn. Dvojčlenný tím v priestoroch dielní technikov IT úspešne zvládol zadania a v hodnotení odbornej komisie dosiahol krásne 2. miesto s počtom 148 bodov. V tejto kategórii súťažilo 12 tímov. Chceme vyzdvihnúť zručnosť Filipa Bielika, študenta 3. ročníka, v programovaní ako i snahu nášho tímu zabojovať. Držíme palce a želáme úspech v krajskom kole súťaže 5.12.2014.
Bc. Anton Farkas 25.12.2014

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.