Dňa 25.11.2014 sme v škole privítali nášho bývalého študenta, dnes poslucháča 4. ročníka žurnalistiky na UKF v Nitre, Radoslava Šeba. Žiakom 3.B a 4.B študijného odboru pracovník marketingu opísal svoje skúsenosti, zážitky a postrehy zo štúdia na našej škole a zároveň im predstavil svoju životnú skúsenosť študenta vysokej školy. Dal žiakom praktické odporúčania týkajúce sa prípravy na maturitnú skúšku , výberu vysokej školy a príprav na prijímacie pohovory na VŠ. Svoju prezentáciu a besedu obohatil o svoje skúsenosti zo zahraničných stáží, z práce animátora v škole prírody a v neposlednom rade aj o svoje mimoriadne atraktívne cestovateľské zážitky. Veľmi zaujímavé boli aj jeho ukážky a postrehy z praxe v TV Markíza a z účastí na moderátorskej súťaži Mladý moderátor, ktorej je už dlhoročným víťazom. Dúfame, že beseda bola motivujúca pre našich maturantov a poslúži im ako inšpirácia do ich ďalšieho života i štúdia.
Ing. Jana Bakovková 27.11.2014

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.