Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola

Dňa 25.11.2014 sme v škole privítali nášho bývalého študenta, dnes poslucháča 4. ročníka žurnalistiky na UKF v Nitre, Radoslava Šeba. Žiakom 3.B a 4.B študijného odboru pracovník marketingu opísal svoje skúsenosti, zážitky a postrehy zo štúdia na našej škole a zároveň im predstavil svoju životnú skúsenosť študenta vysokej školy. Dal žiakom praktické odporúčania týkajúce sa prípravy na maturitnú skúšku , výberu vysokej školy a príprav na prijímacie pohovory na VŠ. Svoju prezentáciu a besedu obohatil o svoje skúsenosti zo zahraničných stáží, z práce animátora v škole prírody a v neposlednom rade aj o svoje mimoriadne atraktívne cestovateľské zážitky. Veľmi zaujímavé boli aj jeho ukážky a postrehy z praxe v TV Markíza a z účastí na moderátorskej súťaži Mladý moderátor, ktorej je už dlhoročným víťazom. Dúfame, že beseda bola motivujúca pre našich maturantov a poslúži im ako inšpirácia do ich ďalšieho života i štúdia.
Ing. Jana Bakovková 27.11.2014

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018
2. ročníky 20.06.2018