Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola

Dňa 13.11.2014 sa žiaci IV.D triedy odboru Komerčný pracovník v doprave zúčastnili exkurzie v Bratislave vo firme RAJO. Na exkurziu sme vyrazili vlakom z Levíc. V podniku nás sprevádzala p. Silvia Grejtovská a prezentáciu o firme mal na starosti riaditeľ p. Erwin Horvath. V RAJO sme získali veľa užitočných informácií o vzniku podniku, výrobe, cenách, investíciách a skladovaní výrobkov. Dozvedeli sme sa aj o rôznych certifikátoch. Neskôr sme sa presunuli do skladu, kde nás sprevádzala Mgr. Jana Šipošová. Tu sme videli dopravníky, na ktorých sa prevážali hotové výrobky. Z dopravníka sa výrobky skladali a balili na paletách. RAJO má najväčší podiel na slovenskom mliečnom trhu. Dcérskou spoločnosťou RAJO je nemecká spoločnosť MEGGLE – okrem tradičných mliekarenských výrobkov vyrábajú aj známe bylinkové maslo. Do Levíc sme sa vrátili vo večerných hodinách.
Štefánia Šipošová, 4.D 21.11.2014

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018
2. ročníky 20.06.2018