Dňa 13. novembra 2014 sa SOŠ, Pod amfiteátrom 7, zúčastnila Burzy informácií v športovej hale v Leviciach. Podujatie organizované ÚPSVaR Levice nám umožnilo predstaviť žiakom 8. a 9. ročníkov ZŠ ponuku vzdelávacích programov školy a tak získať potrebné informácie pre správne rozhodnutie pre výber strednej školy. Našim cieľom bolo zaujať žiakov základných škôl a konzultovať s nimi rôzne formy štúdia na škole. Každý žiak dostal letáčik o škole s podrobnejšími informáciami o daných odboroch s dátumom Dňa otvorených dverí v škole.
Silvia Mazúchová, marketing 20.11.2014

DOD v škole 13. - 14.12.2018