Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola

Dňa 6. 11. 2014 sa žiaci prvých a druhých ročníkov zúčastnili divadelného predstavenia s názvom Fero Robinson Crusoe. Táto moderná divadelná adaptácia na motívy slávneho románu nás veľmi zaujala, pretože bola podaná zábavne a motivačne. Inšpirovala nás k tomu, aby sme sa ako mladí ľudia zaujímali o problémy, ktoré v súčasnej dobe často rezonujú, napr. je to správny výber povolania. Po skončení predstavenia nasledovala diskusia, kde sa žiaci a študenti mali možnosť spýtať, čo ich zaujímalo a diskutovať o tom. Bolo to príjemné predpoludnie. Aj touto cestou sa organizátorom a hercom chceme veľmi pekne poďakovať.
Patrícia Javrová, II. B trieda 18.11.2014

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018
2. ročníky 20.06.2018