História Levíc Dňa 3. novembra 2014 sme sa v rámci predmetu regionálna história zúčastnili besedy v Tekovskom múzeu. Mgr. Margaréta Nováková, pracovníčka múzea, nás milo privítala a poskytla nám informácie o levických pamätihodnostiach mesta Levice. Mali sme možnosť prostredníctvom pútavej prezentácie vidieť, ako Levice vyzerali v minulosti a akými architektonickými zmenami postupne prechádzali. Bolo zaujímavé počuť mená staviteľov, osudy jednotlivých majiteľov historických budov a ich rodín, popri ktorých kráčame aj dnes.
Monika Bačová, 4. B 10.11.2014

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.