Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola

16. október - Svetový deň potravín sa už niekoľko rokov v našej škole spája s metodickým dňom študentov 2. ročníka študijného odboru pracovník marketingu. 17.októbra 2014 počas odborného výcviku svoje prvé skúsenosti s organizáciou, prípravou a ponukou výrobkov zo zdravých surovín a potravín prezentovali zamestnancom školy a svojim spolužiakom. Dopoludnie bolo venované odbornej téme z oblasti zdravého životného štýlu v spolupráci s koordinátorkou prevencie Ing. Fraschovou. MUDr. Čechová z RÚVZ v Leviciach vystúpila pred študentmi 1. ročníkov s prednáškou „Zdravý životný štýl“. Ráno od 9-tej hodiny školský vestibul ožil vravou, hlúčikmi zvedavcov i slovami uznania „degustátorov“ pre tvorcov ponuky. Na stoloch nechýbali vkusne aranžované mliečne výrobky ,ovocie, zelenina, syrové, bylinkové nátierky a rôzne iné „chuťovky“ zo zdravých potravín. Svojich zákazníkov si našli bylinné čaje, prírodné ovocné šťavy ale i mlieko od spoločnosti RAJO. Vyjadrujeme úprimné poďakovanie za zdravé potraviny sponzorom podujatia: - RAJO a.s. - DUMAS PLUS s.r.o, Tekovská Breznica - Jozef Henžel ml., ovocie a zelenina, Levice - rodičom a starým rodičom študentov II.B triedy, - p. profesorkám Karafovej, Bónovej.
Študenti marketingu, II.B 03.11.2014

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018
2. ročníky 20.06.2018