Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola

Dňa 16.októbra 2014 sme sa zúčastnili na krajskom kole celoslovenskej súťaže "Mladý moderátor 2014" v Nitre. Súťažilo sa v štyroch súťažných disciplínach v dvoch vekových kategóriách, v ktorých nás reprezentovali študenti 2.B triedy, konkrétne Peter Zubaj (kategória do 18 rokov) a Dominika Karvayová (kategória od 18-25rokov) za podpory svojich spolužiakov Noémi Mojzešovej, Nikolety Macákovej a Ľudovíta Barboráša. Rozhodovala trojčlenná porota zložená z riaditeľa mediálneho centra, moderátora rádia Regina a z moderátorky a šéfredaktorky regionálnej televízie. I keď sa nám do finále v Mediálnom centre Filozofickej fakulty UKF prebojovať nepodarilo, z Nitry sme odchádzali plní zážitkov i cenných skúseností. Tešíme sa na ďalší ročník súťaže a veríme, že sa nám podarí vyhrať. :-)
Havranová 21.10.2014

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018
2. ročníky 20.06.2018

Trieda 1.A - DSV
má z prevádzkových dôvodov
dňa 19.06.2018 (utorok) voľno
udelené spoločnosťou ZF Slovakia
a dňa 21.06.2018 (štvrtok)
skrátené vyučovanie
v čase 8:00 - 12:00
v priestoroch školy (Pod amfiteátrom 7)