Dňa 16.októbra 2014 sme sa zúčastnili na krajskom kole celoslovenskej súťaže "Mladý moderátor 2014" v Nitre. Súťažilo sa v štyroch súťažných disciplínach v dvoch vekových kategóriách, v ktorých nás reprezentovali študenti 2.B triedy, konkrétne Peter Zubaj (kategória do 18 rokov) a Dominika Karvayová (kategória od 18-25rokov) za podpory svojich spolužiakov Noémi Mojzešovej, Nikolety Macákovej a Ľudovíta Barboráša. Rozhodovala trojčlenná porota zložená z riaditeľa mediálneho centra, moderátora rádia Regina a z moderátorky a šéfredaktorky regionálnej televízie. I keď sa nám do finále v Mediálnom centre Filozofickej fakulty UKF prebojovať nepodarilo, z Nitry sme odchádzali plní zážitkov i cenných skúseností. Tešíme sa na ďalší ročník súťaže a veríme, že sa nám podarí vyhrať. :-)
Havranová 21.10.2014

DOD v škole 13. - 14.12.2018