Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola

Dňa 8. októbra 2014 sa študenti 3.B, 4.B a 4.D triedy zúčastnili medzinárodného veľtrhu štúdia a kariéry AKADÉMIA&VAPAC v Bratislave, ktorý sa konal pod záštitou JUDr. Maroša Šefčoviča, PhD., podpredsedu Európskej komisie a Ing. Petra Pellegriniho, ministra VVaŠ SR. Študenti mali možnosť priamo konzultovať so zástupcami slovenských i zahraničných vysokých škôl rôzne formy štúdia po maturite a súčasne získať konkrétne informácie prostredníctvom propagačných materiálov. Veľtrh vysokých škôl opäť umožnil žiakom končiacich ročníkov nielen sa zorientovať v ďalších možnostiach štúdia po ukončení strednej školy, ale čo najlepšie sa uplatniť aj na trhu práce.
PhDr. Erika Szárazová 21.10.2014

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018
2. ročníky 20.06.2018