Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola
Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript
Návšteva výstav v Tekovskom múzeu sa stala už neoddeliteľnou súčasťou vyučovania na našej škole. Z najnovšej ponuky výstav nás , študentov 4.B odboru pracovník marketingu, zaujala výstava pod názvom Meštianska a dámska móda 19. storočia. Preto sme sa v rámci odborného výcviku rozhodli 2.10. túto výstavu navštíviť. Od pracovníka múzea sme sa dozvedeli zaujímavé informácie o obliekaní sa a úprave v tej dobe, ako napr. že dámy radi nosili rôzne účesy veľkých rozmerov, taktiež vejáre, dáždniky, ktoré používali na ochranu pred slnkom a korzety, ktoré si silne uťahovali, aby mali čo najužší pás. Na chvíľku sme sa vrátili do 19. storočia a pofotili sme sa pri rôznych šatách a módnych doplnkoch.

Tých „hravejších“ z nás zaujala ešte výstava pod názvom „Tekovské kocky“, na ktorej sme mali možnosť vidieť hotové výtvory z lega a aj si vyskúšať skladanie z lego kociek. A verte tomu , že sme sa vyhrali do sýtosti.
Michaela Nespešná, 4.B 13.10.2014
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

DOD v škole 13. - 14.12.2018

Riaditeľské voľno
dňa 14.12.2018 (piatok)„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta