Návšteva výstav v Tekovskom múzeu sa stala už neoddeliteľnou súčasťou vyučovania na našej škole. Z najnovšej ponuky výstav nás , študentov 4.B odboru pracovník marketingu, zaujala výstava pod názvom Meštianska a dámska móda 19. storočia. Preto sme sa v rámci odborného výcviku rozhodli 2.10. túto výstavu navštíviť. Od pracovníka múzea sme sa dozvedeli zaujímavé informácie o obliekaní sa a úprave v tej dobe, ako napr. že dámy radi nosili rôzne účesy veľkých rozmerov, taktiež vejáre, dáždniky, ktoré používali na ochranu pred slnkom a korzety, ktoré si silne uťahovali, aby mali čo najužší pás. Na chvíľku sme sa vrátili do 19. storočia a pofotili sme sa pri rôznych šatách a módnych doplnkoch.

Tých „hravejších“ z nás zaujala ešte výstava pod názvom „Tekovské kocky“, na ktorej sme mali možnosť vidieť hotové výtvory z lega a aj si vyskúšať skladanie z lego kociek. A verte tomu , že sme sa vyhrali do sýtosti.
Michaela Nespešná, 4.B 13.10.2014

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.