Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola
Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript
Návšteva výstav v Tekovskom múzeu sa stala už neoddeliteľnou súčasťou vyučovania na našej škole. Z najnovšej ponuky výstav nás , študentov 4.B odboru pracovník marketingu, zaujala výstava pod názvom Meštianska a dámska móda 19. storočia. Preto sme sa v rámci odborného výcviku rozhodli 2.10. túto výstavu navštíviť. Od pracovníka múzea sme sa dozvedeli zaujímavé informácie o obliekaní sa a úprave v tej dobe, ako napr. že dámy radi nosili rôzne účesy veľkých rozmerov, taktiež vejáre, dáždniky, ktoré používali na ochranu pred slnkom a korzety, ktoré si silne uťahovali, aby mali čo najužší pás. Na chvíľku sme sa vrátili do 19. storočia a pofotili sme sa pri rôznych šatách a módnych doplnkoch.

Tých „hravejších“ z nás zaujala ešte výstava pod názvom „Tekovské kocky“, na ktorej sme mali možnosť vidieť hotové výtvory z lega a aj si vyskúšať skladanie z lego kociek. A verte tomu , že sme sa vyhrali do sýtosti.
Michaela Nespešná, 4.B 13.10.2014
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

STRAVNÍCI !!!! STRAVU JE POTREBNÉ UHRADIŤ DO 15. DŇA V DANOM MESIACI.

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018
2. ročníky 20.06.2018

Trieda 1.A - DSV
má z prevádzkových dôvodov
dňa 19.06.2018 (utorok) voľno
udelené spoločnosťou ZF Slovakia
a dňa 21.06.2018 (štvrtok)
skrátené vyučovanie
v čase 8:00 - 12:00
v priestoroch školy (Pod amfiteátrom 7)„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta