Pri príležitosti Svetového dňa turizmu sa trieda 3. B v rámci odborného výcviku dňa 30. 9. 2014 zúčastnila odbornej exkurzie v Novej Bani. Prepravili sme sa z Levíc do Novej Bane vlakom, kde sme uplatnili skupinovú zľavu. V Novej Bani sme navštívili rímsko-katolícky kostol, kde bola výstava ovocia a zeleniny nazvaná Roľnícka nedeľa. Je to každoročné podujatie, na ktorom sa oslavuje bohatstvo úrody v Novej Bani a jej okolí. Následne sme sa prešli po novom cyklistickom chodníku okolo jazera Tajch a pozreli si turistický kemp. Pri jazere sa nachádza Penzión Tajch **, v ktorom sme absolvovali exkurziu v sprievode prevádzkarky penziónu. Prezreli sme si priestory stravovacej aj ubytovacej časti penziónu a oboznámili sa s legislatívou spojenou s prevádzkovaním penziónu. Neskôr sme sa v penzióne naobedovali a naspäť do Levíc sme sa vrátili opäť vlakom.
Diana Chvojková pracovník marketingu, 3.B 13.10.2014

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.