Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola

Dňa 7. 10. 2014 sa trieda 3.B zúčastnila tematickej odbornej exkurzie na Železničnej stanici v Leviciach. Prednosta stanice p. Peter Bosíni nám ukázal vnútorné priestory dopravnej kancelárie, vysvetlil náležitosti spojené s fungovaním železničnej stanice, rozdelenie Železníc Slovenskej republiky a náplň práce jednotlivých článkov organizačnej štruktúry ŽSR. Dozvedeli sme sa niečo aj o marketingových zľavách pri preprave vlakov, ktoré platia aj pre študentov. ŽSR sa zapájajú do rôznych aktivít ako sú Biela pastelka, Deň narcisov alebo Modrá nezábudka. Nakoniec sme sa s prednostom stanice odfotili a poďakovali sa za čas, ktorý nám venoval.
Diana Chvojková pracovník marketingu, 3.B 13.10.2014

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018
2. ročníky 20.06.2018