Počas 3. – 5. 10. 2014 sa študenti II.B zúčastnili ďalšieho víkendového školenia v rámci projektu KomPrax. Počas školenia sme už riešili konkrétne projekty a ich prepracovanie do detailov. Oboznámili sme sa s projektovým formulárom a učili sme sa evidovať menšie účtovné prípady. Samozrejme bol čas aj na odreagovanie sa od „papierovačiek“. Účastníci KomPraxu budú od novembra pracovať na samotnom vyhotovení projektov a v januári budú projekty zrealizované a vyhodnotené. Veríme, že každý jeden z nich získa „kompetencie“ pre spravodlivé udelenie certifikátov. Držíme palce Michaele Belfiovej, Melise Brachnovej, Petrovi Zubajovi, Ľudovítovi Barborášovi, Nikole Černákovej, Milote Jakubíkovej a Patrícii Javrovej k úspešnému zvládnutiu projektov.
Patrícia Javrová pracovník marketingu, 2.B 13.10.2014

DOD v škole 13. - 14.12.2018