Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola

V dňoch 19. – 21. 9. 2014 sa skupina našich študentov z 2.B zapojila do projektu KomPrax (kompetencie pre prax). Slovenský inštitút mládeže Iuventa zorganizovala tento projekt so zámerom naučiť mladých ľudí vyhotoviť vlastné projekty a naučiť sa ako sa stať „mladým vedúcim“. Školenie mladých vedúcich bolo zábavné a náučné zároveň. Študenti práve teraz začínajú rozmýšľať nad svojím projektovým zámerom a chystajú sa uskutočniť vlastný projekt. Iuventa zasponzoruje každého mladého vedúceho sumou 200 €, z ktorých si má projekt financovať. Na konci celého projektu KomPrax dostane každý účastník Certifikát mladého vedúceho s kompetenciami pre prax. Držíme palce.
Patrícia Javrová, 2.B
účastníčka projektu
26.09.2014

Účelové cvičenie