Žiaci 3. ročníkov ho absolvovali v dňoch 17. - 19.9.2014. Prvý deň si zopakovali zdravotnú prípravu - prvú pomoc, zlomeniny, krvácanie, stabilizovanú polohu, protišokovú polohu.V priestoroch Hasičského a záchranného zboru si prezreli priestory hasičskej zbrojnice, autá a techniku, pýtali sa rôzne otázky.

Druhý deň sme strávili v Štúrove. Skupinka študentov, ktorí sa chceli kúpať, išli na kúpalisko Vadas pod vedením p. Libutkovej a druhá skupinka pod vedením p. Bakovkovej, p. Kukučkovej a p. Krnáča prešli mostom cez Dunaj na prehliadku Baziliky v Ostrihome.

Posledný deň sme Kurz na ochranu života a zdravia uzavreli výstupom na Sitno.
Mgr. Ivana Libutková vedúca KOŽAZ 25.09.2014

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.