Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola
Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript
Kecy camp je anglický konverzačný tábor, o ktorom sme sa dozvedeli počas prezentácie v škole. Je to skvelá možnosť, ako sa zlepšiť v angličtine, zbaviť sa bariéry, ktorá ťa brzdí pri rozprávaní a k tomu si ešte aj v krásnom prírodnom prostredí so skvelými ľuďmi. Angličtina prebieha formou konverzácií v malých skupinkách ľudí, ktorí majú zhruba rovnakú úroveň, takže sa nemusíš báť, že budeš mať komplexy z toho, že ostatní z tvojej skupiny vedia po anglicky lepšie ako ty. Okrem konverzačných hodín sa zapájaš aj do takzvaných iniciatív a poobedných športových aktivít, respektíve tvorivých dielní. Každý večer ti hrá KECY band v parádnom zložení a počúvaš mnohé príbehy zaujímavých ľudí. Z našej školy sa na Kecoch objavilo už zopár ľudí. Prečítaj si ich skúsenosti.

Monika Bačová (4. B): Keď som šla prvýkrát na Kecy, mala som obavy, angličtina nebola mojou silnou stránkou a takmer nikoho som tam nepoznala. Dnes môžem povedať, že práve vďaka Kecom nemám problém konverzovať s kýmkoľvek, kto vie po anglicky. Spoznala som množstvo nových ľudí a získala dobré priateľstvá. Pre mňa sú Kecy jednou z top udalostí roka! Bola som už trikrát a bez váhania idem aj na tie budúce!

Dávid Šida (3. B): Predtým, ako som išiel na Kecy, tohtoročné boli moje prvé, som mal obavy, aké to bude, keďže na žiadnom tábore som predtým nebol. Nikdy by mi preto nenapadlo, že to skončí ako môj najkrajší týždeň v živote, kde som za týždeň spoznal viac ľudí ako zvyčajne za 2 roky a Američania, ktorí tam s nami boli, boli perfektní a preto sa veľmi teším, že jedna Američanka práve z môjho tímu sa presťahuje na 2 roky na Slovensko. A v neposlednom rade som sa zabával na aktivitách, ktoré sme robili. Už teraz sporím na budúci rok, lebo Kecy si rozhodne nenechám ujsť.

Milan Lachký (4. D) Váhal si predtým, či ísť na KECY? Tak prestaň a uži si najlepší týždeň v tvojom živote.
Diana Chvojková účastníčka tábora, 3.B 15.09.2014
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

DOD v škole 13. - 14.12.2018

Riaditeľské voľno
dňa 14.12.2018 (piatok)„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta