Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola

V stredu 18. júna 2014 žiaci 2.B, odbor pracovník marketingu, preukázali svoje vedomosti z chémie. Spoločne si pripravili konferenciu na tému „Zdravie a zdravý životný štýl“. Pred svojimi spolužiakmi z 1. ročníka prezentovali informácie o chorobách: rakovina krčka maternice, cukrovka, AIDS a rôzne druhy alergie. Prestavili nám rôzne druhy závislostí: alkoholizmus, aquaholizmus, závislosť na liekoch, nebezpečenstvá anabolických steroidov.

Tiež nám pripomenuli dôležité vlastnosti hormónov a vitamínov pre náš organizmus. Poruchy príjmu potravy ako bulímia a anorexia zaujali všetkých spolužiakov aj prostredníctvom hrôzostrašných fotografií.

Konferencia splnila svoj cieľ a všetci účastníci si pomocou projektového vyučovania osvojili nové vedomosti a zručnosti.
Ing. Miriam Frajtová vyučujúca chémie 2. ročník 19.6.2014

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018
2. ročníky 20.06.2018