Študenti 1.A odboru MŠAV a 3.D odboru KPD sa v apríli a máji aktívne zapojili do programu finančného vzdelávania, ktorý tento rok realizuje Informačné centrum mladých Levice. Projekt je jedným z najnovších projektov ICM Levice a ponúka teoretické informácie aj praktické rady ako peniaze získať, udržať si ich a čo najlepšie zhodnocovať. Počas lekcií študenti premýšľali o životných hodnotách, o práci - jej zmysle, hľadaní, o ohodnotení za prácu, nakladaní s financiami, o komunikácii s úradmi a finančnými inštitúciami. Projekt Škola rodinných financií realizuje Nadácia pre deti Slovenska s aktívnou podporou známej nebankovej spoločnosti s cieľom rozvíjať finančnú gramotnosť detí, mládeže a občanov z ohrozených a znevýhodnených komunít a napomôcť tým k zlepšeniu ich životnej úrovne.

Zapojeným študentom želáme, aby získané poznatky správne zužitkovali a svoje financie spravovali rozumne! :-)
A. Hlásna, ICM 20.05.2014

DOD v škole 13. - 14.12.2018