Dňa 15. 4. 2014 sa naša trieda rozhodla urobiť si exkurziu vlakom do Bratislavy. Naším zámerom bola najmä návšteva Veľtrhu študentských spoločností, ktorý organizuje Junior Achievement Slovensko. Avion Shopping Park sa na niekoľko hodín stal hlavným sídlom mladých a talentovaných ľudí, ktorí pomocou svojich študentských spoločností propagovali svoju školu a najmä skvelé nápady, výrobky a služby. Naša škola má tiež svoju tradíciu, čo sa týka š. s., a preto to bolo pre nás veľmi inšpiratívne. Určite odporúčame, aby aj budúci tretiaci nášho odboru navštívili podobný veľtrh. Pomôže im to odlíšiť sa od doterajších š. s., ktoré pôsobili na našej škole a tiež sa zapojiť do súťaže so svojim inovatívnym nápadom.

Keďže sme pracovníci marketingu v CR, našim ďalším cieľom bolo spoznávať kultúrne a historické pamiatky hlavného mesta a vyskúšať si svoju sprievodcovskú činnosť. Počasie nám celkom prialo a tak sme mohli začať so svojou turistickou prehliadkou mesta. Vopred sme si vypracovali itinerár, podľa ktorého sme postupovali.
Pri každej kultúrnej a historickej pamiatke jeden z nás niečo zaujímavé o danej budove či prostredí povedal a tak sme si vyskúšali aj naše zručnosti z oblasti sprievodcovskej činnosti. Počas prehliadky mesta sme si spravili mnoho pekných fotiek, ktoré sú pre nás peknou spomienkou.
Myslím si, že cieľ exkurzie bol splnený k spokojnosti všetkých zúčastnených a zároveň je pre nás aj ďalšou výzvou k spoznávaniu kultúry a histórie nielen hlavného mesta ale celej našej krajiny.
Katarína Kyzúrová š.s. Fantasy 29.04.2014

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.