15.4.2013 sa žiaci 1.C triedy, odbor technik informačných a telekomunikačných technológií, zúčastnili interaktívnej ekologickej aktivity v spolupráci s ROS v Leviciach a metodičkou ROS H. Longauerovou. Názov témy bol „Spracovanie elektroodpadu“. Žiaci sa dozvedeli o tom, ako elektroodpad vzniká, ako sa odpad skladuje. Mnoho vyspelých krajín sa zbavuje elektroodpadu vyvážaním do rozvojových krajín, napr.: do Afriky, Ázie. V interaktívnych hrách získali nové informácie o tejto problematike. Okrem zaujímavých poznatkov si pozreli aj dokumentárny film o spracovaní elektroodpadu v Ghane v Afrike.
Ing. Miriam Frajtová 29.04.2014

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.