Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola
Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript
bola témou stretnutia s p. riaditeľkou ROS v Leviciach Mgr. Alžbetou Sádovskou so žiakmi 1.B odboru Pracovník marketingu v marci 2014. Získali sme zaujímavé informácie o histórii a poslaní ROS, ktorým je rozvíjanie umeleckej činnosti a šírenie osvety (film, divadlo, tanec, workshopy, atď.). Spoznali sme najznámejšie podujatia ROS-ky ako sú folklórny festival, Dni fotografie v Leviciach, fotografické výstavy AMFO, krajská divadelná prehliadka a projekt This is us (podujatie v angličtine). Dozvedeli sme sa, že najdôležitejšími predpokladmi úspešného podujatia sú originálny nápad, tvorivosť, dobrá propagácia a najmä získanie financií. Viaceré podujatia sú určené aj pre deti, preto sa organizujú cez víkendy a sú zadarmo.

ROS v Leviciach vzniklo v septembri 2007, jeho zriaďovateľom je Nitriansky samosprávny kraj a pôsobí v 98 obciach regiónu.
Patrícia Javrová
1.B
9.4.2014
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

STRAVNÍCI !!!! STRAVU JE POTREBNÉ UHRADIŤ DO 15. DŇA V DANOM MESIACI.

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018
2. ročníky 20.06.2018

Trieda 1.A - DSV
má z prevádzkových dôvodov
dňa 19.06.2018 (utorok) voľno
udelené spoločnosťou ZF Slovakia
a dňa 21.06.2018 (štvrtok)
skrátené vyučovanie
v čase 8:00 - 12:00
v priestoroch školy (Pod amfiteátrom 7)„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta