Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola
Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript
bola témou stretnutia s p. riaditeľkou ROS v Leviciach Mgr. Alžbetou Sádovskou so žiakmi 1.B odboru Pracovník marketingu v marci 2014. Získali sme zaujímavé informácie o histórii a poslaní ROS, ktorým je rozvíjanie umeleckej činnosti a šírenie osvety (film, divadlo, tanec, workshopy, atď.). Spoznali sme najznámejšie podujatia ROS-ky ako sú folklórny festival, Dni fotografie v Leviciach, fotografické výstavy AMFO, krajská divadelná prehliadka a projekt This is us (podujatie v angličtine). Dozvedeli sme sa, že najdôležitejšími predpokladmi úspešného podujatia sú originálny nápad, tvorivosť, dobrá propagácia a najmä získanie financií. Viaceré podujatia sú určené aj pre deti, preto sa organizujú cez víkendy a sú zadarmo.

ROS v Leviciach vzniklo v septembri 2007, jeho zriaďovateľom je Nitriansky samosprávny kraj a pôsobí v 98 obciach regiónu.
Patrícia Javrová
1.B
9.4.2014
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

DOD v škole 13. - 14.12.2018

Riaditeľské voľno
dňa 14.12.2018 (piatok)„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta