Konferencia žiakov 1.B o spoločenskom správaní sa konala 28. marca 2014. Pracovali a prezentovali sme v skupinách. Každá skupina si vybrala tému, ktorú si pripravila. Témy boli: V téme Vizitka a pozvánky sme sa dozvedeli ako písať pozvánky a aké sú pravidlá odovzdávania vizitiek. (obr.č.1 ). Téma Spoločenské správanie ujasnila žiakom pravidlá prednosti pri pozdravovaní, zdravení (obr.č.2 ). Téma Spoločenské odievanie predstavila všetkým trendy v obliekaní (obr.č.3). Téma Odlišnosti v etikete a v zvykoch bola inšpirujúca, lebo sme sa dozvedeli zaujímavé kultúrne zvyklosti v rôznych krajinách napr. Francúzsko, Rusko, Ukrajina, Taliansko atď. (obr.č.4) Téma Biznis oblečenie nám ukázala odevy, ktoré budeme nosiť do práce (obr.č.5). Posledná téma bola Telefón a telefonovanie, kde sme s prekvapením zisťovali pravidlá slušnosti pri telefonovaní (obr.č.6). Na naše práce sa prišli pozrieť aj p. riaditeľ a p. zástupkyne a tiež žiaci 1.A, 1.C a 3.D. Pani profesorka M. Nagyová dohliadala na správnu formu prezentácie. Mali sme trochu trému, nie je jednoduché prezentovať pred takým veľkým publikom. Všetko nakoniec dobre dopadlo a všetci sme boli spokojní.
03.04.2014

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.