JA Firma DIRECT M v akcii

Dňa 22.06. 2016 žiaci 3.B zo študentskej JA Firmy Direct-M navštívili skromný útulok psov v  Leviciach. Počas činnosti firma dosiahla zisk, ktorý prerozdelila a časť z neho sa žiaci rozhodli poskytnúť psiemu útulku pre podporu ich činnosti. Po piatej vyučovacej hodine sa trieda zoskupila a pod dozorom pani profesorky Ing. Anny Fraschovej sa dopravila do útulku. Darovaná časť zisku bola poskytnutá prostredníctvom krmiva pre miláčikov bez domova. Keďže počasie bolo príliš horúce, nebola možnosť pomôcť útulku aj formou vyvenčenia psíkov, no niektorí zo žiakov sa určite vo voľnom čase vrátia a pomôžu. Majiteľka útulku odpovedala na všetky naše otázky a žiaci si mohli prejsť celý útulok. Zoznámili sme sa s každým psíkom, väčším aj menším, a niektorí dokonca rozmýšľali aj o adopcii. Pekne strávený deň sme  zdokumentovali aj fotkami.

Patrícia Javrová

JA Firma  DIRECT M

Patrícia Javrová JA Firma DIRECT M 28.06.2016

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.