Celoslovenské kolo súťaže ,,Môj projekt pre región.“

Študentom 2.B triedy študijného odboru marketing v turizme- D. Neuschl, N. Véghová a A. Tóthová sa podarilo v rámci súťaže ,, Môj projekt pre región“ pod záštitou JA Slovensko prebojovať do celoslovenského kola.

Dňa 9.6.2016 sa zúčastnili finálového kola v Banskej Bystrici. Nepodarilo sa im síce umiestniť, ale už to, že sa dostali do tak úzkeho výberu je pre nich motiváciou. Účasť na celoslovenskom finálovom kole im priniesla množstvo nových skúseností a tvorivých nápadov.

Srdečne im blahoželáme.

Ing. Zuzana Volfová

Ing. Zuzana Volfová 13.06.2016

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.