KOMERČÁCI NA ŽELEZNIČNEJ STANICI V LEVICIACH

Dňa 01. 06. 2016 sa žiaci študijného odboru komerčný pracovník v doprave (logistika a špedícia) zúčastnili v rámci odborného  vyučovania  exkurzie na železničnej stanici v Leviciach.

Venoval sa  nám  p. Hrnčiar, námestník KRaO železničnej stanice Levice.  Prešli sme spolu pracoviská osobnej  a  nákladnej dopravy. Sledovali  sme prácu výpravcov pri vypravovaní vlakov ako aj v dopravnej kancelárii.  V nákladnej stanici nám objasnili proces objednávania vozňov. Utvrdili sme sa, že informácie, ktoré získavame v škole sú v súlade s praxou.

Už teraz sa tešíme na ďalšie odborné exkurzie nielen v oblasti  železničnej dopravy ale aj ostaných dopráv

žiaci št. odboru komerčný pracovník v doprave

06.06.2016

DOD v škole 13. - 14.12.2018