Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola
Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript

Ďalší maturanti opustili brány školy

 To, čo sa štvrtákom a nadstavbárom ešte pred pár dňami zdalo ako vzdialený sen, sa stalo skutočnosťou. V piatok 27.5.2016 sme slávnostne odovzdali  absolventom našej školy vytúžené maturitné vysvedčenie. Uzatvorila sa jedna etapa ich života a ďalšia je pred nimi. Niektorí  budú pokračovať v štúdiu na vysokej škole, ostatní si budú hľadať prácu.   Tým, ktorí budú maturovať v septembri, želáme, aby sa im cez leto podarilo pripraviť sa na maturitnú skúšku a rozšíriť tak rady úspešných absolventom školy.

Mnohí z nich  vzorne reprezentovali školu na zahraničných stážach, súťažiach a podujatiach školy.  Budú nám chýbať a pripomínať nám ich budú iba tablá, fotografie a diplomy.

Všetkým prajeme, aby sa im v ďalšom živote - pracovnom aj súkromnom darilo a aby sa hrdo hlásili k našej škole a učiteľom, ktorí ich pripravili do života.

                                                                                                                                        Ing. Jana Bakovková

Ing. Jana Bakovková 06.06.2016
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

DOD v škole 13. - 14.12.2018

Riaditeľské voľno
dňa 14.12.2018 (piatok)„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta