Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola

Ďalší maturanti opustili brány školy

To, čo sa štvrtákom a nadstavbárom ešte pred pár dňami zdalo ako vzdialený sen, sa stalo skutočnosťou. V piatok 27.5.2016 sme slávnostne odovzdali  absolventom našej školy vytúžené maturitné vysvedčenie. Uzatvorila sa jedna etapa ich života a ďalšia je pred nimi. Niektorí  budú pokračovať v štúdiu na vysokej škole, ostatní si budú hľadať prácu.   Tým, ktorí budú maturovať v septembri, želáme, aby sa im cez leto podarilo pripraviť sa na maturitnú skúšku a rozšíriť tak rady úspešných absolventom školy.

Mnohí z nich  vzorne reprezentovali školu na zahraničných stážach, súťažiach a podujatiach školy.  Budú nám chýbať a pripomínať nám ich budú iba tablá, fotografie a diplomy.

Všetkým prajeme, aby sa im v ďalšom živote - pracovnom aj súkromnom darilo a aby sa hrdo hlásili k našej škole a učiteľom, ktorí ich pripravili do života.

Ing. Jana Bakovková

Ing. Jana Bakovková 06.06.2016

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018