24. ročník výstavy MLADÝ TVORCA 2016 Na nitrianskom výstavisku Agrokomplex od 26.04.2016 do 28.04.2016, počas 24.ročníka celoštátnej prezentačnej výstavy stredných odborných škôl Mladý tvorca 2016, prezentovala naša škola aktuálne študijné i učebné odbory. Podujatie organizované MH SR sa konalo pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku a ministra školstva, vedy, výskumu a športu Petra Plavčana. Dvaja študenti školy Melisa Mikulecová a Peter Zubaj svojim vystúpením prispeli do sprievodného kultúrneho programu.

16.05.2016

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.