sa pre prvákov – markeťákov uskutočnila 16.12. 2013. Jej cieľom bolo „zažiť“ služby v cestovnom ruchu v reálnom živote. Navštívili sme multifunkčné centrum Európa, ktoré má 3 poschodia a množstvo obchodov s rôznym sortimentom. Nechýbali samozrejme eskalátory, výťah, parkovisko, reštaurácie a kaviarne. Hoci sme po návšteve Európy boli unavení, ešte stále nám ostalo dosť energie na prehliadku historického centra mesta a návštevu Vianočných trhov. Nechýbali tu stánky s tradičným vianočným punčom a občerstvením, so suvenírmi, oblečením. Cesta späť vlakom nám ubehla rýchlo a príjemne, lebo sme si aj zaspievali. Domov sme prišli o pol piatej a tešili sme sa z našich vianočných nákupov.
Patrícia Javrová 1.B 03.01.2014

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.