Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola

sa pre prvákov – markeťákov uskutočnila 16.12. 2013. Jej cieľom bolo „zažiť“ služby v cestovnom ruchu v reálnom živote. Navštívili sme multifunkčné centrum Európa, ktoré má 3 poschodia a množstvo obchodov s rôznym sortimentom. Nechýbali samozrejme eskalátory, výťah, parkovisko, reštaurácie a kaviarne. Hoci sme po návšteve Európy boli unavení, ešte stále nám ostalo dosť energie na prehliadku historického centra mesta a návštevu Vianočných trhov. Nechýbali tu stánky s tradičným vianočným punčom a občerstvením, so suvenírmi, oblečením. Cesta späť vlakom nám ubehla rýchlo a príjemne, lebo sme si aj zaspievali. Domov sme prišli o pol piatej a tešili sme sa z našich vianočných nákupov.
Patrícia Javrová 1.B 03.01.2014

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018
2. ročníky 20.06.2018