Dňa 28.4.2016 sme v rámci odborného výcviku absolvovali exkurziu v Bratislave. Bol to pre nás zároveň aj koncoročný výlet, keďže sa o pár dní lúčime so školou a po maturite sa rozpŕchneme do sveta. Bratislava je veľmi krásne mesto, to vieme aj z geografie, a tak sme sa rozhodli navštíviť niekoľko pamiatok. Ako prvý bol Grassalkovichov palác a záhrada. Pri paláci sme videli aj výmenu stráže, čo bol pre mnohých z nás zaujímavý zážitok. Ďalej sme putovali na Slavín, odkiaľ sme mali výhľad na celú Bratislavu. Prekvapil nás počet ruských vojakov, ktorí zahynuli pri oslobodzovaní Bratislavy. Je to veľmi emotívne miesto, ktoré je cieľom mnohých turistov. Súčasťou exkurzie bola aj návšteva Bratislavského hradu. Z nádvoria bol krásny výhľad na Dunaj a dominanty mesta. Prezreli sme si parlament – niektorí aj zvnútra a pokračovali sme do starého mesta. Peši sme prešli Michalskou bránou, uličkami starého mesta a zastavili sme sa pri známych postavičkách Schöner Náciho a Čumila. Záver dňa patril prehliadke námestia M. R. Štefánika a novej budovy SND. Samozrejme nechýbal ani dobrý obed a návšteva shopping centra EUROVEA. Pri všetkých spomenutých pamiatkach odznelo aj sprievodné slovo, ktoré sme si sami pripravili. Myslím, že môžem povedať za všetkých spolužiakov, že to bol veľmi príjemne strávený deň .
Viktória Forgáčová, 4.B pracovník marketingu 09.05.2016

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.