Od zaregistrovania š.s. FANTASY v simulovanom obchodnom registri JASR môže naša spoločnosť aktívne podnikať a zúčastňovať sa rôznych aktivít, ktoré sme zaradili do nášho podnikateľského plánu. S príchodom vianočných sviatkov máme možnosť zúčastniť sa vianočných trhov jednak v priestoroch našej školy a aj na akciách organizovaných MsKS Levice. Naša š.s. mala v pláne zúčastniť sa dvoch aktivít a tento plán sme aj naplnili. Jednalo sa o účasť na „Prezentácii vianočných výrobkov“ v CK Junior, ktorá sa konala 10. 12. 2013 ako sprievodná akcia benefičného koncertu pre zdravotne postihnutých. Druhou aktivitou bola naša účasť na vianočných trhoch, ktoré sa konali 14. 12. 2013 v priestoroch hradného nádvoria. Pre navodenie príjemnej predvianočnej atmosféry sme sa rozhodli pokračovať aj v priestoroch našej školy a ponúkať naše výrobky spolužiakom a aj zamestnancom školy. Všetky tieto akcie hodnotíme pre našu firmu ako úspešné nakoľko sme mali možnosť vyskúšať si naše podnikateľské zručnosti, plánovanie, tvorbu cien pre naše výrobky, propagáciu a najmä komunikáciu so zákazníkmi. Úspech na uvedených akciách je pre našu študentskú spoločnosť veľkým povzbudením a najmä výzvou do ďalšej úspešnej práce. Fantasy š.s.
30.12.2013

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.