Prečo sa poistiť?

Ak sme to niektorí včera ešte nevedeli, dnes po besede s manažérkou poisťovne ALLIANZ p. Pivoluskovou, to už určite vieme. Túto a mnohé iné otázky sme prediskutovali 21.4. na besede, ktorej sa zúčastnili študenti 4.B študijného odboru PM a 1.B št. odboru PM a KpD. Zaujímalo nás napr. ako sa poistiť pri ceste do zahraničia, či si môžeme poistiť aj niektoré časti tela ako zahraničné hviezdy alebo ako poistiť auto či bicykel a  pod. Zaujímavé boli aj informácie o etickom kódexe poisťovne ALLIANZ. Okrem toho, že sme sa dozvedeli o mnohých poistných produktoch, zapojili sme sa aj  do súťaže - „Pripravte svojich študentov na budúcnosť“,  v ktorej sa hrá o PC Lenovo.

Takto sme urobili ďalší krok v rámci  zvyšovania finančnej gramotnosti.

študenti 4.B PM

študenti 4.B PM 25.04.2016