Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola

Workshop „ Prezentačné zručnosti“

JA Slovensko pripravila v spolupráci so spoločnosťou AT&T Global Network Services workshop zameraný na prezentačné zručnosti pre študentov programu JA Aplikovaná ekonómia. Cieľom tohto podujatia, ktoré sa konalo dňa 8.3. 2016 v Bratislave, bolo získať skúsenosti a zručnosti pri prezentácii, tvoriť reklamu na daný produkt, ale najmä rozvíjať zmysel pre tímovú prácu.

Našu školu a zároveň JA Firmu DIRECT M zastupovala Nikoleta Macáková, žiačka 3. B, odbor pracovník marketingu:
     „Boli sme rozdelení do piatich tímov, spájali svoje kreatívne nápady a myšlienky, získali mnoho poznatkov od našich lektorov. Výsledkom nášho úsilia a najmä tímového ducha bolo  krásne 3. miesto.  Spoznala som mnoho nových ľudí, získala nové skúsenosti, zručnosti, nové priateľstvá, nevšedné zážitky ale najmä pohľad na to, ako to vo svete veľkého biznisu funguje!

Nikoleta Macáková, 3.B

DIRECT M

Nikoleta Macáková, 3.B 30.03.2016

Účelové cvičenie