absolvovali prváci – markeťáci počas odborného výcviku dňa 9.12. 2013. Navštívili cestovnú agentúru Avocado a Levickú informačnú agentúru (LIA). Cestovná agentúra Avocado je na trhu už od roku 2008 a jej fungovanie nám priblížila majiteľka p. Dana Mesárošová. Začiatky boli síce ťažšie, ale postupne si získala svoju stálu klientelu a dnes patrí k najžiadanejším CA v Leviciach. Avocado robí provízny predaj pre asi 100 tour-operátorov nielen zo Slovenskej republiky, ale aj z Česka a Rakúska. Organizuje rôzne zájazdy a pobyty, napr. zahraničné a tuzemské zájazdy, zájazdy pre školské skupiny a pod . K pobytu vedia zabezpečiť aj vstupenky na kultúrne podujatia v dovolenkovej destinácii . Taktiež ponúkajú predaj leteniek. Ak si nemôžete dovoliť dovolenku za hotové, v Avocade si ju môžete kúpiť aj na splátky. Avocado sa každoročne zúčastňuje veľtrhu CR v Bratislave. Ponúkajú dovolenky First moment a aj Last minute. Jedna z najnovších „vychytávok“ je stužková v zahraničí. Je to asi trojdňový pobyt v cudzine, ku ktorému si môžete objednať aj odborného sprievodcu. Najpredávanejšie dovolenkové destinácie sú Turecko, Bulharsko, Tunisko, Chorvátsko a Egypt. Medzi klientmi sú zastúpené všetky vekové kategórie. Novinkou sa stalo Albánsko, kde sa zaviedlo letecké spojenie do hlavného mesta Tirany. Potom sme sa presunuli do Levickej informačnej agentúry, kde nám p. Zuzana Budinská priblížila jej poslanie a fungovanie. Predstavila rôznorodé aktivity LIA v rámci propagácie CR v meste a regióne vrátane poskytovania propagačných materiálov a predaja suvenírov. Napriek upršanému počasiu boli obe exkurzie zaujímavé a rozšírili naše poznatky o podnikoch CR.
Barbora Deáková, 1.B odbor Pracovník marketingu 10.12.2013

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.