Valentínska kvapka krvi 2016 - 21. ročník  -  " Rozdajme sa pre iných"

V pondelok 8. februára Slovenský Červený kríž rozbieha už 21. ročník kampane Valentínska kvapka krvi. Priamo v Prezidentskom paláci ju darovaním krvi otvorí prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska.

Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7 v Leviciach sa na základe spolupráce so Slovenským Červeným krížom, územným spolkom Levice rozhodla hľadať darcov aj medzi našimi študentami a zamestnancami školy .

Akciu zastrešila Žiacka Školská Rada, ktorá oslovila nielen žiakov, ale aj našich učiteľov a zamestnancov školy na darcovstvo. Darovanie krvi sme naplánovali na 16.2. 2016 na hematologicko - transfúznom oddelení NsP v Leviciach.

Pre darcov je pripravená valentínska pohľadnica a každý darca môže využiť príležitosť napísať odkaz niekomu, kto krv dostane.

Viac na darujkrv.redcross.sk.

ŽŠR pri SOŠ Pod amfiteátrom 7 v Leviciach