Študenti marketingu IV.B triedy sa zapojili do finančnej olympiády

22. 1. 2016 bolo oficiálne ukončené prvé kolo štvrtého ročníka finančno-vedomostnej súťaže Finančná olympiáda určenej pre študentov stredných škôl. Od jeho spustenia, t.j. počas viac ako dvoch mesiacov, sa doň zapojilo presne 4 702 študentov z celého Slovenska.

Študenti našej školy sa po prvýkrát v šk. roku 2015/2016 zúčastnili tejto súťaže.

Zo zapojených študentov marketingu do druhého, náročnejšieho kola postupuje s plným počtom bodov (20/20b) Natália Miková a Andrea Žigová, ktorá stratila 1 bod z možných 20tych bodov (19).

Srdečne blahoželáme.

Ing. Anna Fraschová, učiteľka odborných ekonomických predmetov

Ing. Anna Fraschová 09.02.2016

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.