sa na našej škole konala 4.12.2013. Zúčastnilo sa jej 23 žiakov, ktorí súťažili v kategórii Expert O12, Expert O34. Témy súťaže boli nasledovné: • Spoločnosť kedysi a dnes (dejepis, občianska náuka, všeobecný rozhľad), • Svetobežník (fyzická a humánna geografia), • Bity, bajty, technológie (hardware, operačné systémy, aplikačný software, programovanie, komunikácia, multimédiá, reálie IT, moderné technológie), • Tajomstvá prírody (biológia, fyzika, astronómia, chémia), • Do you speak English? (čítanie, bežné výrazy a gramatika), • Góly, body, sekundy (história a druhy športu, rekordy, olympionizmus, športovci, fyziológia tela športovcov, strava). Vyhodnotenie súťaže bude zverejnené 11.01. 2014 na internete.
10.12.2013

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.