Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola
Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript
VIAC AKO ŠKOLA… www.sou-levice.sk naša kamenárina 0915 270001


Vážení rodičia, milí deviataci!

„Neexistuje lepšia či horšia práca – existuje len pre ňu lepšie či horšie pripravený absolvent!“

V spolupráci so zamestnávateľmi v regióne, chceme Vašim deťom a našim budúcim študentom ponúknuť sociálnu istotu, garanciu pracovného miesta, priestor pre osobnostný rast, osvojenie si pracovnej morálky a vybudovať pocit zodpovednosti.

Toto sú požiadavky, ktoré v spojení škola – zamestnávateľ súčasný trh práce požaduje a my ich chceme zabezpečiť!

1. Pre nové pracovné miesta pre automobilový priemysel - s nástupom automobilky Jaguar Land Rover, priemyselný park Nitra , so ZF a.s. Slovakia , Levice – Géňa a autoservismi a autodielňami : 2488 H mechanik špecialista automobilovej výroby, 3-ročný učebný odbor, výučný list, odmena za produktívnu prácu, podnikové štipendium(ZF), možnosť získať maturitu v našej škole. 2. Pre vysoký dopyt po elektrikárskom remesle a nedostatok odborníkov v praxi: 2688 11 H elektromechanik silnoprúdová technika, 3-ročný učebný odbor, výučný list, osvedčenie o ETS §21, odmena za produktívnu prácu, možnosť získať maturitu v našej škole. 3. Pre každé odd. podniku, ktoré zabezpečuje prepravu tovaru, logistické centrá, špeditérske a dopravné spoločnosti v regióne i mimo neho: 3759 K komerčný pracovník v doprave, 4-ročný študijný odbor s rozšíreným praktickým vyučovaním, maturita, prax na pracoviskách od 2. ročníka. 4. Pre rýchlym tempom napredujúci sektor IT a telekomunikácii s novými technológiami: 3778 K technik informačných a telekomunikačných zariadení, 4-ročný študijný odbor s rozšíreným praktickým vyučovaním, výučný list, maturita, osvedčenie o ETS §21, prax na pracoviskách od 3. ročníka. 3739 M elektrotechnika v doprave a telekomunikáciách, 4-ročný študijný odbor, maturita, osvedčenie o ETS §21, prax na pracoviskách od 3. ročníka. 5. Pre kreatívnu ekonomiku a priemysel cestovného ruchu: 6405 K pracovník marketingu, 4-ročný študijný odbor s rozšíreným praktickým vyučovaním, maturita, prax na pracoviskách od 2. ročníka. Pridanou hodnotou k štúdiu pre každého študenta školy po splnení kritérií, je možnosť účasti na zahraničných stážach a výmenných pobytoch.

Informácie a rady ku štúdiu Vám radi poskytneme osobne alebo 0915 270001, 0915 533300, príp. emailom
admin 28.01.2016
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

DOD v škole 13. - 14.12.2018

Riaditeľské voľno
dňa 14.12.2018 (piatok)„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta