Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola

V dňoch 18.-21. januára 2016 naši prváci prežili nádherný týždeň v lyžiarskom stredisku SKI Vitanová. Bol to týždeň nevšedných zážitkov, nových priateľstiev ale najmä získavania zručností v lyžovaní. Súčasťou lyžiarskeho výcviku bolo aj plánované školenie poskytovania prvej pomoci, ktoré odborne zabezpečila p. riaditeľka SČK Levice Oľga Szalmová. Mnohí žiaci stáli na lyžiach prvýkrát, ale po usilovných tréningoch sa aj z nelyžiarov stali lyžiari. V závere týždňa si žiaci otestovali svoje nadobudnuté zručnosti a s chuťou si zasúťažili v slalome na čas. Veľmi nás potešilo, že sa súťaže zúčastnili všetci žiaci a tým potvrdili, že ich snaha a húževnatosť priniesli očakávaný výsledok.

25.01.2016

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018
2. ročníky 20.06.2018