V rámci OVY sa už od septembra vzdelávame v oblasti financií a hospodárenia s financiami. Vzdelávanie realizuje Nadácia Partners Group Sk. Absolvovali sme už 3 lekcie – úvodnú lekciu, lekciu o hospodárení a o bývaní. Dozvedeli sme sa aj dôležité informácie z oblasti poistenia. Našou lektorkou bola Ing. M. Gregová, ktorej sme položili veľa otázok, pretože problematika nás veľmi oslovila. Lektorka nám vysvetlila všetko ohľadom poistenia, na čo ktoré poistenie slúži, čo obsahuje a ktoré poistenie sa nám najviac oplatí. Taktiež nám uviedla príklady z reálneho života pre ľahšie pochopenie. Ja osobne som si z tejto lekcie zobrala veľa, pretože už viem, aké poistenie potrebujem pri cestovaní alebo pri kúpe nehnuteľnosti. Ešte nás čakajú dve lekcie – lekcia o dôchodkoch a lekcia o investovaní.

Som veľmi rada, že sa práve my, študenti končiacich ročníkov, môžeme zúčastniť takéhoto vzdelávania. Všetky informácie, ktoré sú nám prezentované, sú dôležité a praktické pre našu budúcnosť.
Natália 4.B pracovník marketingu 25.01.2016

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.