Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola
Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript
V rámci OVY sa už od septembra vzdelávame v oblasti financií a hospodárenia s financiami. Vzdelávanie realizuje Nadácia Partners Group Sk. Absolvovali sme už 3 lekcie – úvodnú lekciu, lekciu o hospodárení a o bývaní. Dozvedeli sme sa aj dôležité informácie z oblasti poistenia. Našou lektorkou bola Ing. M. Gregová, ktorej sme položili veľa otázok, pretože problematika nás veľmi oslovila. Lektorka nám vysvetlila všetko ohľadom poistenia, na čo ktoré poistenie slúži, čo obsahuje a ktoré poistenie sa nám najviac oplatí. Taktiež nám uviedla príklady z reálneho života pre ľahšie pochopenie. Ja osobne som si z tejto lekcie zobrala veľa, pretože už viem, aké poistenie potrebujem pri cestovaní alebo pri kúpe nehnuteľnosti. Ešte nás čakajú dve lekcie – lekcia o dôchodkoch a lekcia o investovaní.

Som veľmi rada, že sa práve my, študenti končiacich ročníkov, môžeme zúčastniť takéhoto vzdelávania. Všetky informácie, ktoré sú nám prezentované, sú dôležité a praktické pre našu budúcnosť.
Natália 4.B pracovník marketingu 25.01.2016
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

DOD v škole 13. - 14.12.2018

Riaditeľské voľno
dňa 14.12.2018 (piatok)„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta