Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola

Už sa stalo tradíciou, že študentská firma, ktorá pôsobí v danom školskom roku v našej škole, sa zúčastňuje tradičnej akcie „Vianoce na hrade“. Tieto predajné trhy, ktoré sa uskutočňujú v areáli hradného nádvoria, sú dokonalou previerkou našich podnikateľských zručností. Naša firma DIRECT M sa na túto akciu dôkladne pripravovala, naplánovali sme si nielen sortiment ale aj personálne a finančné zabezpečenie. A tak sme sa ráno 12. decembra vybrali zúročiť naše nadobudnuté zručnosti Vyzdobili sme si stánok, vkusne naaranžovali vlastnoručne vyrobené dekoratívne predmety a napečené vianočné dobroty. Myslím, že akciu môžeme považovať za vydarenú, pretože sa nám podarilo nielen predať mnohé naše výrobky ale najmä v praxi si vyskúšať naše komunikačné zručnosti,  podnikateľské schopnosti a dobrú propagáciu našej školy.
Noemi Mojzešová JA Firma DIRECT M 23.12.2015

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018
2. ročníky 20.06.2018