Dňa 1.12.2015 sa na našej škole opäť súťažilo v celoslovenskej súťaži s názvom „Expert geniality show“. Študenti si mohli vybrať zo šiestich súťažných tém: 1. Spoločnosť kedysi a dnes (dejepis, občianska náuka, umenie, všeobecný rozhľad), 2. Svetobežník (fyzická a humánna geografia), 3. Mozgolamy (logické hádanky, postupnosti, zaujímavé slovné úlohy, kombinačné, pojmové myslenie), 4. Do you speak English? (čítanie, bežné výrazy, gramatika a reálie), 5. Tajomstvá prírody (biológia, fyzika, astronómia, chémia), 6. Góly, body, sekundy (história a druhy športu, rekordy, olympionizmus, športovci, fyziológia tela športovcov, strava). Na tohtoročnom súťažení sa zúčastnili žiaci zo študijných odborov: technik informačných a telekomunikačných technológií a pracovník marketingu 2.B -TITT, 3.C - TITT a 4.B -PM triedy. Tešíme sa na ďalšie vydarené súťaže, na ktorých sa môžeš zúčastniť kľudne aj ty! ;-) za SOŠ M.H.
za SOŠ M.H. 07.12.2015

DOD v škole 13. - 14.12.2018